אודות

בתיכון אובחנתי עם שחלות פוליציסטיות. זוכרת את הביקור רופא כאילו היה אתמול. הוא אמר לי “יהיה לך בעיות להיכנס להריון”. כאילו חתם על זה. וזה נשמר לי אי שם רחוק במוח. אחרי שהתחתנתי, לא נכנסתי “ישר” להריון ופתאום אותו משפט של אותו הרופא צץ. ידעתי שגם אם הוא החליט משהו אחד אני יכולה להחליט אחרת. עשיתי שינויים קלים בתזונה ונכנסתי להריון. הרגשתי שהאחריות יותר גדולה  בזמן ההריון וכאן התחיל השינוי. בדקתי כל דבר שנכנס לגוף שלי, חקרתי, קראתי ודאגתי לבסיס טוב ובריא עבור העובר שלי.

אחרי מספר שנים , עם תינוק נוסף, החלטתי שאני רוצה לטפל באנשים נוספים מעבר למשפחה שלי. שאני רוצה לעזור לאחרים להרגיש במיטבם ולהיות בריאים.

הקורס הראשון שלמדתי היה ארומתרפיה. התחלתי ליישם את הדברים בבית ועם אנשים הקרובים אליי. ראיתי את ההצלחות מקרוב. רקחתי פתרונות למטרה אישית ועם הזמן התחיל ביקוש מהסביבה. מכאן נולד Shoresh Body and Soul רוקחות טבעית.

במסגרת לימודי במכללת שלם למדתי קורסים רבים:

קורסי התמחות והשתלמויות:

מרצה לקורס ארומתרפיה ורפלקסולוגיה במכללת שלם

אני כל הזמן לומדת ומתחדשת בידע כדי להעניק לך את הטיפול הטוב ביותר. כיום אני מקבלת מטופלים בנוה צוף, בירושלים ולאחרונה גם הוספתי את השירות של טיפול און ליין כדי להיות זמינה ולעזור לכל מטופל

לתיאום טיפול וקבלת פרטים נוספים
צרו איתי קשר בטופס הבא או התקשרו:

סגירת תפריט
he_ILHebrew
×
×

עגלת קניות

דילוג לתוכן